Hi-Up Vinçler

 Hi-up Kamyon üstü Vinçlerin teleskopik vinçlerden farkı yatay olarak çalışmasıdır,bunun sonucunda kapalı alanlarda makine indirilip,yüklenmesi hiyap ve montajını daha rahat hale getirir. Kamyonda öne montajlı vinçlerin yükü üzerine alıp götürme özelliği mevcuttur.

500 Tonluk Vinç Hizmetleri

Malatya Vinç Malatya ve Türkiye’de bütün şehirlerde 500 tonluk mobil vinç hizmetini bir çok firmaya sunmaktadır.500 tonluk mobil vinç Ülkemiz genelinde yaygın inşaat sektöründe Profesyonel olarak Ağır tonajlı vinç işlemlerinde kullanılmaktadır.

Ağır Nakliye Vinçleri

Malatya Vinç Hizmetleri nakliye sektöründe genellikle ağır nakliye ve proje Ağır nakliye hizmetleri fotoğrafları için tıklayınız...taşımalarında hizmet vermektedir. Bunlar 150 tona kadar ağırlıktaki tek parça, 9 metreye kadar geniş veya 45 metreye kadar uzun yüklerden oluşmaktadır.

Kiralık Vinçler

 Araç parkurumuzda;kiralık vinç, kiralık mobil vinç, kiralık hiap, kiralık sepetli vinç, kiralık insan kaldırma vinçleri, kiralık forklift, kiralık vinçli kamyonlar, kiralık platformlar, teleskopik vinçler, kiralık teleskopik vinçler, nakliyat vinçleri bulunmaktadır...